Informace

AKCE JE ZRUŠENA


Mail:
rvvz-2020(a)tokamaradi.cz

Účastníků/programů
-65- / -35-


Náhodný obrázek

img00073.jpg

Kam dál

Správce webu

Vyhledávání

Kategorie: Program, Tvořivá řada

Základy fotografie

Základní pojmy a principy, typy fotoaparátů, jejich používání, režimy a ovládání, co a jak fotit, základy kompozice, z rychlíku i zpracování a uchovávání fotografií. Seminář je určen spíše začátečníkům v oboru fotografie, ale můžeme se bavit i pokročile opravdu o čemkoliv kolem focení - pomůžu/poradím/napovím. ;)

Čas konání: Sobota: ...

Učebna: Učebna 2

Lektor: Tomáš Pospíšil - Stoupa ""V dětském oddíle jsem začal pracovat jakou vedoucí v mých asi 18-ti letech, tehdy v Pionýru. Nyní asi od roku 1995 působím v Lutíně v oddílu DUHA Křišťál Lutín.
Fotografií a videem se zabývám relativně dlouho - v podstatě také někdy od roku 1995, kdy jsem udělal své první snad použitelné oddílové video.
V roce 2001 jsme pořádali s Mussurem a mnoha dalšími lidmi z Olomouckou CVVZetku. Od té doby jsem sem tam lektoroval na CVVZ a RVVZ, na školeních DUHY i Olomouckého Pionýra (tehdy).
Po dlouhé době jsem byl až na CVVZ v Brně 2014 a potom v Chrudimi, Šumperku a Hlinsku a na Šumperských RVVZ. Letos s něčím také pomůžu a snad se i něco nového dozvím. :)
Něco kolem focení: Zhruba 6-7 roků se zabývám ve svém volnu už jen focením - začalo mě to asi opravdu bavit (www.fotit-me-bavi.cz). :D""

Pomůcky: nic - maximálně papír a tužka na poznámky

Maximální počet účastníků: 30

Pro přihlášení na program napiš své jméno (přezdívku) do komentářů k programu:

print Formát pro tisk

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.