Informace


registrace ZASTAVENA


Účastníků/programů
-44- / -14-
Návštěvní kniha RVVZetky


Náhodný obrázek

img00073.jpg

Vyhledávání

Kam dál

Správce webu

Kategorie: Úvod

Přijedeš, nepřijedeš?

Přijedeš, nepřijedeš? To je těžká otázka. Je program není program? Ještě těžší otázka. Tak jak to vlastně celé je. Zdá se, že je to zamotaný kruh. Realizační tým se snaží zajistit co nejzajímavější programy. Ale, lektor nemá důvod si něco chystat, protože je málo účastníků. -> Účastník se nepřihlásí, protože je na výběr málo programů.
Víme od našich kamarádů, že se k nám chystáte, ale ústní slovo nám bohužel nestačí. Nevíme kolik vás bude, tím pádem nejsme schopni zajistit stravu, ubytování, jak si hlídat náklady atd.
Odpověď účastníků? Já bych jel, ale zatím tam není moc programů. A je to pořád dokola. Jak z toho ven? Kdo udělá ten další krok? Lektor, který čeká na větší počet zájemců nebo účastník?
Ti z vás kteří realizují podobné akce, ví o čem mluvím. Toto je noční můra. Proto Vás prosíme, pomozte nám tuto akci dotáhnout do zdárného konce. dejte o sobě vědět, že se k nám chystáte. A pokud přivezete své kamarády nebo i svůj zajímavý program, budeme o to šťastnější a to soukolí se znovu rozběhne. Za celý realizační tým děkuji.

print Formát pro tisk

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.