Informace

registrace
SPUŠTĚNA

Mail:
rvvz-2019(a)tokamaradi.cz

Účastníků/programů
-7- / -9-


Náhodný obrázek

71037.jpg

Kam dál

Správce webu

Vyhledávání

Kategorie: Archív, Novinky RVVZ

Už se nám to blíží :-)

Vážení účastníci, už se nám to pomalu blíží, pár dní a bude tu RVVZ Šumperk 2015. Než se tak stane, je potřeba ještě pár posledních drobností nachystat a vyřešit.

Jednou z nich je třeba platba účastníků. V seznamu máte možnost vidět, kolik zájemců se na akci přihlásilo. Jsme tímto zájmem hodně potěšeni, nicméně vás poprosíme, abyste co nejdříve provedli platbu účastnického poplatku. Až podle plateb můžeme říct, kolik vás vlastně přijede a podle toho objednat stravu. Prosíme Vás tedy, jestli by bylo možné do 22. března platbu provést. Děkujeme :-)

Dále bychom byli rádi, kdybyste vyjádřili svůj zájem o programy. Učinit tak můžete prostřednictvím komentáře pod anotaci příslušného programu. Napište, že se jej chcete zúčastnit. Během tohoto týdne zde také uvedeme časový harmonogram celé akce (programy, strava, doprovod, atd...). Podle něj poznáte, které programy se kryjí, až se budete rozhodovat.

Součástí RVVZ je také prezentace Vaší činnosti. Na chodbách budou k dispozici nástěnky a lavice, jež můžete využít pro prezentaci své organizace, případně oddílu. Nástěnky mohou sloužit také jako burza tábořišť, chat, chalup nebo základen.

print Formát pro tisk

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.