Informace


registrace ZASTAVENA


Účastníků/programů
-44- / -14-
Návštěvní kniha RVVZetky


Náhodný obrázek

33021.jpg

Vyhledávání

Kam dál

Správce webu

Kategorie: Úvod

A tak nám to skončilo ...

Vážení eRVéVéZetkaři, Akce nám zdárně skončila. Proto bych Vám rád poděkoval za účast, díky níž jste vytvořili velice příjemné prostředí. Lektorům za dobře připravené programy. Maminkám za jejich bufet. Paní Navrátilové za vegetariánskou stravu. Čajovně za klidovou zónu při čaji. Organizátorům a pomocníkům za jejich odvedenou práci. Škole za poskytnutí prostorů. Hotelu Grand za stravu a pekárně Penam za sponzorský dar ve formě pečiva.
I když už jsme školu vyklidili a dohnali spánkový deficit, ještě stále zbývá udělat posledních pár kroků. Lektorům zpracovat jejich zpětnou vazbu. Zde na web umístit případné materiály z programů, ale hlavně vytvořit fotogalerii. Vím, že většina z Vás fotila, tak bych chtěl požádat o pár zajímavých fotek. Jestli chcete své fotky zpřístupnit i ostatním, pošlete nám je třeba přes nějakou úschovnu na mail rvvz(zavinac)tokamaradi.cz. Díky moc.
Takže stále sledujte tyto webovky nebo i FCB.
Za realizační tým - Tomáš Strejda Vláček :-)

print Formát pro tisk

Komentáře


, oprava odpovědět

oprava: http://stoupa.zonerama.com 9
omlouvám se! 3

, fotky RVVZ odpovědět

Ahojte - byla to dobrá akce a líbilo se mi u vás! 1
Posílám nějaké moje fotky: můžete se podívat a popř. použít. FB (Xichtkihu) nemám, takže tam vám to nehodím - tam si musíte odkaz na moji zoneramu hodit sami. ;)

hledejte: http://stoupa.zonerama,com

Zdraví Stoupa
TAK JE! :)