Informace

Akce
ukončena


Mail:
rvvz-2019(a)tokamaradi.cz

Účastníků/programů
-100- / -40-


Náhodný obrázek

img00023.jpg

Kam dál

Správce webu

Vyhledávání

< návrat zpět

Účastníci

Pokud se chcete přihlásit, vyplňte registrační formulář.

Lektoři

ID jméno a příjmení přezdívka organizace obec zaplaceno
19501 Tomáš Lešingr Strejda Vláček ČTU Šumperk ano
19502 Tomáš Urban Uni ČTU Šumperk ano
19503 Petr Dvořák Xˇandy Pionýr Velká Bystřice ano
19504 Blanka Macháčková Bagheera ČTU Chomutov ano
19505 Jiří Kalina Čáp SPJF Brno ano
19506 Tomáš Pospíšil Stoupa Duha Lutín ano
19507 Alena Šilarová HAF ČTU Šumperk ano
19508 Ing. Jan Klec Tesák Pionýr Bruntál ano
19509 Roman Štolfa Pudink Spolek POSEJDON Dolní Lutyně ano
19510 Dušan Vrána ... Orel/Brontosaurus Křenovice/Brno ano
19511 Jakub Jonáš Vlčák JJProjectDevelopment Praha ano
19512 Adéla Štěpánová lÁďa ČTU Šumperk ano
19513 Martin Genčur Geňa DUHA Křišťál Lutín Lutín ano
19514 Václavký Slavomír Mičkinikwa Midewiwin Zábřeh na Moravě ano
19515 Petra Orálková ... ČSOP RS Iris Prostějov ano
19516 Renata Nováková Renča DUHA Lutín ano
19517 Lenka Pospíšilová Lenočka DUHA Lutín ano
19518 Martin Köhler ... DUHA Bukovany ano
19519 Miroslav Ač Drahoš ČTU Šumperk ano
19520 Miluše Nechvátalová ... Sdružení FILIA z. s. Brno ano
19521 Vendula Krumpolcová ... DUHA Velký Týnec ano
19522 Magdaléna Urbanová ... ČTU Šumperk ano
19523 Zdeněk Mlčoch Tarzan Junák - český skaut, z. s. Zábřeh na Moravě ano

Účastníci a pořadatelé

ID jméno a příjmení přezdívka organizace obec zaplaceno
19002 Jakub Mičkech Kocourek ČTU Šumperk ...
19003 Olda Slavíček ... ČTU Šumperk ano
19004 Vít Mičkech ... ČTU Šumperk ...
19006 Veronika Šubrtová ... Pionýr Šumperk ano
19007 Michala Stejskalová Arnošt ČTU Šumperk ano
19009 Andrea Adámková ... Pionýr Šumperk ano
19010 Jakub Baldermann Koudy ČTU Šumperk ano
19012 Ivana Vlachová Kola DUHA Olomouc ano
19013 Jakub Berčák Kebab ČTU Šumperk ano
19014 Adam Štěpán Aidam ČTU Šumperk ano
19015 Tomáš Vlach ... DUHA Olomouc ano
19016 Ondra Hošek Piňda ČTU Šumperk ano
19018 Kateřina Drásalová ... ČTU Šumperk ano
19019 Martina Drásalová Marťa ČTU Šumperk ano
19020 Roman Doubrava Romča ČTU Šumperk ano
19021 Kateřina Sedláková Řechtačka ČTU Šumperk ano
19022 Cristina Filiberti ... ČTU Šumperk ano
19026 Klára Štěpánová Želva ČTU Šumperk ano
19027 Simona Doubravová Simír ČTU Šumperk ano
19029 Anežka Kohoutková Plamen ČTU Šumperk ano
19030 Silvie Hufová ... ČTU Šumperk ano
19031 Tomáš Žůrek ... ... Šumperk ...
19032 Petra Špittová ... Gaudolino, z.s. Uničov ...
19034 Karolína Chybová ... Duha Bukovany ano
19035 Diana Calábková Dia Duha Otinoves ano
19036 Anna Baldermannová Ředitelka ČTU Šumperk ano
19037 Anna Rennerová Felix Brontosaurus Slaný ...
19038 Jitka Knajblová ... ČSOP RS Iris Brodek u Prostějova ano
19039 Petra Malíšková Peťka DUHA Lutín ano
19040 Filip Novotný ... DUHA Lutín ano
19041 Vojta Sedlák ... DUHA Hněvotín ano
19042 Kateřina Bolková Ostrava DUHA Ostrava ano
19043 Karel Fišer Kája DUHA Ostrava ano
19044 Mikuláš Konečný Miky DUHA Ostrava ano
19045 Anna Svobodová Rebelka DUHA Slatinice ano
19046 Adéla Povýšilová Áďa DUHA Olomouc ano
19047 Helena Drážná Helča Junák – český skaut, z. s. Červená Voda ano
19048 Viktorie Daňková Viky DUHA Tršice ano
19049 Martina Burgetová Burgetka DUHA Prostějov ano
19051 Daniel Calábek ... DUHA Otinovas ano
19052 Theodor Fabry Theo DUHA Havlíčkův Brod ano
19053 Veronika Růžičková Veja DUHA Kokory ano
19054 Eliška Slavíčková Elza DUHA Olešnice ano
19055 Tereza Martinková ... DUHA Ostrava ano
19056 Petr Bartoněk Bárt DUHA Olomouc ano
19057 Adéla Krumpolcová ... DUHA Velký Týnec ano
19058 Beáta Krpcová Bea ČTU Šumperk ano
19059 Ladislav Vohralík Omar Déčko - DDM Rychnov n. Kn. Rychnov nad Kněžnou ...
19059 Veronika Křížková Verča Junák - český skaut z.s. Boskovice ano
19060 Filip Berčík Anděl Junák - český skaut z.s. Boskovice ano
19061 Edita Rifflerová Eddie Junák - český skaut, z. s. Zvole ano
19062 Gabriela Jarošová Čača Junák - český skaut, z. s. Zábřeh na Moravě ano
19063 Martin Diviš ... Junák - český skaut, z. s. Ruda nad Moravou ano
19064 Jakub Janků Kuba Junák - český skaut, z. s. Olšany ano
19065 Ondřej Janků Ondra Junák - český skaut, z. s. Olšany ...
19066 Jaroslav Petřek Jardis Déčko - DDM Rychnov n. Kn. Rychnov nad Kněžnou ...
19067 Doubravka Horáková Doubí SPJF Kopřivnice ano
19068 Jan Kroček Honza Dětský tábor A JE TO, z.s. Ostrava ano
19069 Nikola Klasová Nikol Dětský tábor A JE TO, z.s. Rychvald ano
19070 Eliška Šeděnková Elizabeth Dětský tábor A JE TO, z.s. Ostrava ano
19071 Matěj Veverka Mates Dětský tábor A JE TO, z.s. Ostrava ano
19072 Kateřina Kubíčková Kačka Junák - český skaut, z. s. Hostice ano
19073 Lukáš Janků Luke Junák - český skaut, z. s. Klášterec ...
19074 Ondřej Nebesař Nebe ... Nezdenice ano
19075 Karolína Staňková Kája Junák - český skaut, z. s. Zvole ...
19076 Jan Šťourač Armín ... Brno ano
19077 Sára Selucká Sárinka Dětský tábor A JE TO, z.s. Ostrava ano
19078 Matyáš Kettner Makettas DUHA Olomouc ano
19079 David Kuba ... DUHA Olomouc ano
19080 Dan Stehlík Dan DDM Rychnov nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou ano
19081 Lenka Mrákotová Leia SPJF Syrovice ...
19082 Stefani Čatlošová ... DUHA Olomouc ano
19083 Radka Lenka Janků Nancy SPJF Zvole - Černíky ...